SaBaT News

  • Do Tróje v rámci 1. ligy zavítal Hroch Brno

    V sobotu 13. 4. zavítal do Prahy na Trojský stadion, v rámci šlágru kola, tým Hrochu Brno a Sabat měl po předchozích víkendech rozhodně co napravovat.

  • Kadetky zahájily sezónu na Kotlářce

    Letos se změnil systém republikové soutěže kadetek. Extraliga je zrušená a kadetky hrají Ligu kadetek, která je rozdělená do čtyřech divizí. SaBaT hraje v divizi západ spolu s Kotlářkou, Chomutovem, Merklínem, Joudrs B a Storms. Rádi bychom uhrály 2. místo, které zaručuje po třech turnajích účast v nadstavbové části. To ale nebude jednoduché. Jak se holkám dařilo, napsaly ze svého pohledu v následujícím článku.

  • 1. liga - SaBaT Praha vs. Klasik Frýdek Místek

    První domácí zápasy SaBaTu Praha v letošní sezóně v druhém hracím víkendu přinesl dvě výsledkově těsná utkání se špatným koncem pro domácí A tým mužů SaBaT Praha.

Baseball

Vyrovnaný zápas s Fulleros

B tým mužů odehrál velmi vyrovnaný zápas s třetím týmem loňského přeboru mužů, v poslední směně ale hráči Fulleros stáhli vítězný bod.

Softball

Kadetky zahájily sezónu na Kotlářce

Letos se změnil systém republikové soutěže kadetek. Extraliga je zrušená a kadetky hrají Ligu kadetek, která je rozdělená do čtyřech divizí. SaBaT hraje v divizi západ spolu s Kotlářkou, Chomutovem, Merklínem, Joudrs B a Storms. Rádi bychom

...

Další články...