SaBaT News

 • Šéftrenér softballového A týmu SaBaTu Lawrence Allen: příprava na sezónu probíhá podle představ, cílem je extraligové playoff

  Softballový A tým vstupuje do této sezóny s novou trenérskou dvojicí Allen – Devera, přičemž hlavní slovo bude mít u žen SaBaTu Praha Novozélanďan Lawrence Allen. Tento ostřílený softballový harcovník není pro řadu fanoušků neznámý, přesto, pojďme úplně od píky.

 • Kadetky na Joudrs Cupu U15

  O víkendu 1.-2. února se naše kadetky zúčastnily halového Joudrs cupu U15. Tým doplněný úplnými nováčky si zažil první zápasový test v konkurenci dalších sedmi týmů. Jak to viděly Nikol a Anděla?

 • Žákyně SaBaTu odehrály na Trutnovské dračici vyrovnané a pěkné zápasy

  O víkendu se v Trutnově konal tradiční halový turnaj žákyň Trutnovská dračice. SaBaT se této akce účastní pravidelně a nechyběl tedy ani tentokrát.

 • Kadetky zbrojí na novou sezónu

  Tým kadetek se rozrostl o nové nadšené hráčky a pilně se připravuje na sezónu. Cílem týmu je, zlepšení útoku - aby holkám létaly míče od pálek. Jak viděly lednové soustředění Nikol Voráčková a Anděla Kopecká se dočtete v následujícím článku.

 • Společenský večer

  Srdečně zveme všechny hráče a hráčky, rodiče hráčů, přátelé klubu, spřízněné duše, prostě všechny lidi dobré vůle na tradiční Společenský večer SaBaT Praha.

Softball

Kadetky na Joudrs Cupu U15

O víkendu 1.-2. února se naše kadetky zúčastnily halového Joudrs cupu U15. Tým doplněný úplnými nováčky si zažil první zápasový test v konkurenci dalších sedm

Softball

Kadetky zbrojí na novou sezónu

Tým kadetek se rozrostl o nové nadšené hráčky a pilně se připravuje na sezónu. Cílem týmu je, zlepšení útoku - aby holkám létaly míče od pálek. Jak viděly lednové soustředění Nikol Voráčková a Anděla

...

Společenský večer

Srdečně zveme všechny hráče a hráčky, rodiče hráčů, přátelé klubu, spřízněné duše, prostě všechny lidi dobré vůle na tradiční Společenský večer SaBaT Praha.

Další články...