SaBaT News

 • Juniorky zakončily sezónu medailí

  OPEN MČR Juniorek U18

 • Ženy B končí sezonu vítězně!

   

 • Kadetky postoupily do Final four

  Po skvělých umístění v turnajích Jižní divize Ligy kadetek děvčata postoupila z 1. místa do mezidivizního turnaje. Náš vysněný cíl bylo umístění do 2. místa, které by znamenalo postup do celostátního Final Four.
  Turnaj pořádal Merklínský klub (kousek od Plzně) a sešlo se na něm 5 družstev  - Piranhas Beroun, SaBaT Praha, SK Joudrs Praha, Softball Club Merklín a Storms Řepy.

 • Baseball snad bude vypadat stejně... rozhovor s Tomášem Vavrušou

  Při Pražském baseballovém týdnu byl uveden do Síně slávy českého baseballu pan Tomáš Vavruša. Byla v tom jistá symbolika, protože tradiční mezinárodní turnaj PBT je kořeny spojen s Kovem Praha, klubem, za který Tomáš nejprve hrál a později ho vedl jako trenér.

 • Muž v černém - Filip Havlík

  Ukryti pod maskou, nenápadní, tři stovky rozhodnutí v pár hodinách, respektovaní i přehlížení – rozhodčí na domácí metě, bez nich by se nedal odehrát žádný zápas. S jedním mladým a nadějným rozhodčím z našich řad vás chceme seznámit. Filip Havlík – baseballista, který se po osmi letech hraní v SaBaTu rozhodl přejít na druhou stranu a stal se rozhodčím. A zaujal svými výkony natolik, že byl v loňském roce vyhlášen Rozhodcovským objevem roku. A v letošním roce ho CEB nominovala pro rozhodování ME U12. Kromě toho je také nominován na Little League Intermediate World Series, které se bude hrát v kalifornském Livermore, nedaleko San Francisca.

Softball

Kadetky postoupily do Final four

Po skvělých umístění v turnajích Jižní divize Ligy kadetek děvčata postoupila z 1. místa do mezidivizního turnaje. Náš vysněný cíl bylo umístění do 2. místa, které by znamenalo postup do celostátního

...

Muž v černém - Filip Havlík

Ukryti pod maskou, nenápadní, tři stovky rozhodnutí v pár hodinách, respektovaní i přehlížení – rozhodčí na domácí metě, bez nich by se nedal odehrát žádný zápas. S jedním mladým a nadějným

...

Další články...