SaBaT News

 • U11 si veze bronz z kvalifikace ČBP na Hluboké

   

 • Festival pohybu pro děti a Den pro zdraví již posedmé

  Za krásného slunečného dne proběhla 17. května 2017 tradiční akce pro děti a seniory spolu se sdružením Senior Fitnes. Slavnostního zahájení se ujal starosta MČ Troja pan Tomáš Bryknar a prezident SaBaTu Jan Zákora. Oba vyjádřili podporu této již tradiční akci, uvítali účastníky a uvítali velkou účast dětí z Troji i z blízkých školek.

 • Žákyně si přivezly z Hluboké 2. místo

  Žákyně vyrazily tentokrát na turnaj do Hluboké nad Vltavou. I přes nedostatek hráček, které můžou nastoupit do zápasu, jsme s pomocí Máji z U11 a Vincenta z U13 vybojovali 2. místo! Tímto se dělíme v tabulce 2. ligy o 1. příčku!!!

 • Juniorky se vezou na vítězné vlně

  Juniorský tým odehrál o uplynulém víkendu utkání na domácí půdě proti Eagles Praha a SK Sever Brno. Ani jedno vítězství se nerodilo lehce a SaBaT musel soupeře dotahovat a otáčet skóre. Nicméně se zadařilo a díky čtyřem výhrám se posouvá na druhé místo v tabulce!

 • Stoprocentní áčko se vyšplhalo na třetí místo v tabulce

  Už během druhého extraligového víkendu áčko zabojovalo a dobrým týmovým výkonem získalo 4 výhry, 2 nad nováčkem soutěže Sparks Mladé Buky a 2 nad nebezpečným soupeřem Snails Kunovice. "Obecně se nám dařilo více především na pálce, když jsme dali minimálně 6 bodů v každém našem zápase. Klasicky dobře odházely obě nadhazovačky a bez většího počtu chyb zahrála i obrana." hodnotí zápasy trenér Kuča.

Festival pohybu pro děti a Den pro zdraví již posedmé

Za krásného slunečného dne proběhla 17. května 2017 tradiční akce pro děti a seniory spolu se sdružením Senior Fitnes. Slavnostního zahájení se ujal starosta MČ Troja pan Tomáš Bryknar a prezident SaBaTu Jan Zákora. Oba vyjádřili podporu

...

Softball

Žákyně si přivezly z Hluboké 2. místo

Žákyně vyrazily tentokrát na turnaj do Hluboké nad Vltavou. I přes nedostatek hráček, které můžou nastoupit do zápasu, jsme s pomocí Máji z U11 a Vincenta z U13 vybojovali 2. místo! Tímto se dělíme v tabulce 2. ligy o 1. příčku!!!

Softball

Juniorky se vezou na vítězné vlně

Juniorský tým odehrál o uplynulém víkendu utkání na domácí půdě proti Eagles Praha a SK Sever Brno. Ani jedno vítězství se nerodilo lehce a SaBaT musel soupeře dotahovat a otáčet skóre. Nicméně se zadařilo a díky čtyřem výhrám se posouvá na

...

Softball

Stoprocentní áčko se vyšplhalo na třetí místo v tabulce

Už během druhého extraligového víkendu áčko zabojovalo a dobrým týmovým výkonem získalo 4 výhry, 2 nad nováčkem soutěže Sparks Mladé Buky a 2 nad nebezpečným soupeřem Snails Kunovice. "Obecně se nám dařilo více především na pálce, když jsme dali

...

Další články...