SaBaT News

 • Muži vs. Olympia Blansko: další cenné vítězství v nadstavbě o EXL

  Druhý víkend nadstavbové části se SaBaT utkal s Olympií Blansko.

 • Z prvního turnaje Ligy kadetek veze SaBaT cenný bronz

  Po dlouhé koronavirové pauze začala konečně o první víkendu v srpnu Liga kadetek. V  Roudnici nad Labem se sešly divize Východ i Západ. Pro naše kadetky to byl prubířský kámen. Hráčky i trenéři doufali v medaili, ale otázka byla, jak to bude z formou hráček po červencových táborech, chatách a chalupách. Holky nakonec turnaj zvládly  na výbornou až na závěr semifinále s Ledenicema. Třetí místo je určitě pro holky velký úspěch. Po loňské sezóně se spoustou prohraných zápasů to byla odměna za tréninkovou píli od dubna do června.
  Na turnaj se přihlásilo 6 týmů, které byly rozděleny do 2 skupin. 

  A: Piranhas Beroun, SaBaT Praha, Joudrs Praha,   B: Kotlářka Praha, Trnava Panthers a Žraloci Ledenice.
  Jak to viděly a prožívaly hráčky se dozvíte v následujícím článku.

 • Muži vs. Technika: SaBaT si odváží 2 vítězství z Kraví Hory!

  Tento víkend začala nadstavbová část, ve které se SaBaT bude snažit uhájit EXL příslušnost i pro příští rok. Hned na úvod nám los přisoudil zřejmě nejtěžšího soupeře, a to brněnskou Techniku. Ta má za sebou vydařenou základní část a postup do Top6 jí unikl jen o vlásek.

 • Juniorky naskočily do sezóny úspěšně

  Po zrušeném 1. turnaji na domácí půdě vyrazil tým juniorek na hřiště dalšího pražského týmu a to Spectra, kde se postavil proti týmům SK Kotlářka Praha, Žraloci Ledenice, Hluboká B&S club a domácím Spectrum Praha.

 • Muži vs. Olympia Blansko a Arrows Ostrava: druhá výhra v letošní sezóně

  Po středečním zápase s Tempem nás čekal nabitý víkend s dvěma zápasy proti Olympii Blansko a jedním proti Arrows Ostrava.

Lucka Maršíková: jak chutná Grand Slam!

V rozhovoru se vracíme k úspěšnému víkendu (17.-18.5.) trojských hráček, kdy zaznamenaly 4 vítězství ze čtyř. V týdnu přidaly další proti juniorské reprezentaci ČR a to byla příležitost k rozhovoru s autorkou grandslamu ze zápasu s Čechí, Luckou Maršíkovou.

Elitní týmy bez zaváhání

Druhý květnový týden přinesl skvělé výsledky především pro elitní týmy softbalistek a baseballistů – ženy si zapsaly do tabulky 4 vítězství ze 4, muži A zůstali stoprocentní ve dvojzápase s Orly z Chocně.

Zimní turnaje mládeže 2014

Ačkoliv je zima dobou přípravy na další sezónu, mládežnické týmy si několikrát "odskočí" z tělocvičny, aby si zpestřili přípravu baseballem či t-ballem. V průběhu zimy pořádají české baseballové kluby mnoho halových turnajů v různých

...

Nový agresivní styl nadhozu

Pod bedlivým dohledem kouče nacvičuje náš talentovaný žák E.N. nový vysoce agresivní styl nadhozu tzv. "flying throw", který se vyznačuje nepředvídatelnou změnou směru letu míče a jeho proměnlivou rychlostí.

...

Další články...