SaBaT News

 • Muži vs. Olympia Blansko: další cenné vítězství v nadstavbě o EXL

  Druhý víkend nadstavbové části se SaBaT utkal s Olympií Blansko.

 • Z prvního turnaje Ligy kadetek veze SaBaT cenný bronz

  Po dlouhé koronavirové pauze začala konečně o první víkendu v srpnu Liga kadetek. V  Roudnici nad Labem se sešly divize Východ i Západ. Pro naše kadetky to byl prubířský kámen. Hráčky i trenéři doufali v medaili, ale otázka byla, jak to bude z formou hráček po červencových táborech, chatách a chalupách. Holky nakonec turnaj zvládly  na výbornou až na závěr semifinále s Ledenicema. Třetí místo je určitě pro holky velký úspěch. Po loňské sezóně se spoustou prohraných zápasů to byla odměna za tréninkovou píli od dubna do června.
  Na turnaj se přihlásilo 6 týmů, které byly rozděleny do 2 skupin. 

  A: Piranhas Beroun, SaBaT Praha, Joudrs Praha,   B: Kotlářka Praha, Trnava Panthers a Žraloci Ledenice.
  Jak to viděly a prožívaly hráčky se dozvíte v následujícím článku.

 • Muži vs. Technika: SaBaT si odváží 2 vítězství z Kraví Hory!

  Tento víkend začala nadstavbová část, ve které se SaBaT bude snažit uhájit EXL příslušnost i pro příští rok. Hned na úvod nám los přisoudil zřejmě nejtěžšího soupeře, a to brněnskou Techniku. Ta má za sebou vydařenou základní část a postup do Top6 jí unikl jen o vlásek.

 • Juniorky naskočily do sezóny úspěšně

  Po zrušeném 1. turnaji na domácí půdě vyrazil tým juniorek na hřiště dalšího pražského týmu a to Spectra, kde se postavil proti týmům SK Kotlářka Praha, Žraloci Ledenice, Hluboká B&S club a domácím Spectrum Praha.

 • Muži vs. Olympia Blansko a Arrows Ostrava: druhá výhra v letošní sezóně

  Po středečním zápase s Tempem nás čekal nabitý víkend s dvěma zápasy proti Olympii Blansko a jedním proti Arrows Ostrava.

Pozvánka na SaBaT - 19. - 24. dubna

Trojský vstoupil do nového týdne již včera s bilancí 1:1 (U15 W, U11 L). Další týmy SaBaTu čekají náročné duely již dnes. U13 vstoupí do sezony zápasem s Titans White v úterý od 17:00 na Tempu. Na hřišti soupeře se představí i baseballový A-tým – v neděli 24. dubna změří síly v dvojzápase proti Klasik Frýdek Místek (Ostrava, od 13:00). V Hluboké nad Vltavou čeká náročný turnaj Interligy družstvo U15.

Na domácí půdě

Pod Trojským mostem se ale rovněž budou hrát zajímavé zápasy. Ve středu 20. dubna přivítá baseballový B-tým soupeře z Rakovníka. Loni tyto týmy sehrály dramatický zápas s napínavou koncovkou, jak tomu bude tentokrát, se můžete přesvědčit na vlastní oči ve středu od 17.30.

Nabitý víkend v Troji

Pražští fanoušci SaBaTu si mohou přijít na své o víkendu, kdy se v našem areálu odehraje hned několik zajímavých zápasů. Baseballisté do 11 let hostí interligový turnaj své kategorie – na domácí čeká náročný program – 6 soupěřů a minimálně 5 zápasů ve dvou dnech prověří každou nadhazovací ruku týmu. Domácí začínají již od 9.00 proti Kotlářce.

Extraliga žen

Softbalové Áčko čeká o víkendu náročný program – v sobotu od 14:00 dvojzápas s Ledenicemi, v neděli už od 10:00 proti Storms. Oba soupeři slibují napínavé utkání, doufáme, že se šťastným koncem pro naše hráčky. Přijďte povzbudit náš tým!

Na hřištích soupeře

„Venku“ odehrají svoje zápasy i muži v Pražském přeboru softbalistů (pátek 22. Dubna na Spectru) a kadetky o víkendu rozehrají svůj první turnaj na hřištích v Řepích a Radotíně. Všem našim týmům držíme palce.

Go SaBaT!