Baseball

Matěj Šišolák: "Den má 24 hodin. A pak je ještě noc..."

Matěj Šišolák velkou mírou přispívá k rozvoji klubu. Současně je hlavním trenérem mladších kadetů U13, trenérem A týmu mužů, členem výkonného výboru a zapáleným členem klubu. Kromě toho reprezentuje naše barvy na mezinárodním poli, neb je hlavním trenérem výběru Little League a národního týmu Slovenska U12. Přečtěte si obsáhlý rozhovor o cestách, které k jeho současné pozici vedly.

Baseball

Petr Černý: „Asi budu teď děda na plný úvazek…“

Mužský A-tým dovedl k zaslouženému titulu v 1. Baseballové lize. Zůstal jen pověstný krůček za vytouženým postupem do nejvyšší soutěže. Přesto dostál svému rozhodnutí, které učinil již před rokem – a sezóna 2017 byla pro Petra jeho poslední u A-týmu SaBaTu. 

Baseball

Áčko vede tabulku s bilancí 8 vítězství – 0 porážek

Základní část 1. ligy se přehoupla do své druhé poloviny. SaBaT A první měsíc zatím nepoznal porážku a vládne ligové tabulce. Potěšitelné je, že trojský tým zvládl vstup do soutěže skvěle navzdory tomu, že ho před sezónou opustili hned 3 opory: nadhazovači Jirka Vavruša a Štěpán Dupal pomáhají extraligové Kotlářce, jeden z nejlepších pálkařů loňské sezóny Šimon Peřina posílil Tempo Praha. „Všichni tři odešli po dohodě na hostování během základní části s tím, že na důležité zápasy budou k dispozici,“ říká kapitán červených Vítek Křepinský. Na oplátku směrem „z Markéty“ do Troje putovalo několik nadějných odchovanců Kotlářky. A ukazují se velmi dobře – nadhazovačsko-catcherská dvojice baterie bratří Bílků, Kuba Němeček ve vnějším poli, Jáchym Puš a Honza Obst v infieldu podávají v červeném dresu velmi dobré výkony.

Baseball

Áčko doma pokračovalo na vítězné vlně!

V sobotu 8. dubna proběhl první domácí zápas SaBaTu v sezóně 2017 proti Klasikům z Frýdku Místku. O slavnostní nadhoz se postaral prezident klubu Jan Zákora. Hned začátek zápasu ukázal, že to domácí nebudou mít jednoduché.

Další články...