Baseball

Hráči SaBaTu na Mistrovství Evropy kadetů U15 (aktualizováno).

Právě v těchto dnech probíhá v Novém Vídeňském městě v Rakousku Mistrovství Evropy kadetů do 15 let. Naše reprezentace obhajuje loňské zlaté medaile a zatím si vede velmi sebejistě.  Ve skupině porazila Polsko, Rakousko a Rusko, čeká ji poslední skupinový zápas s Holandskem a poté zápasy o umístění.

Na ME se po pauze vrátily elitní týmy Holandska, Itálie a Španělska, náš národní tým tak čekají velmi těžká utkání, ve kterých ji držíme palce. SaBaT je u toho a má v týmu několik svých zástupců. Ondra Hrdlička a Mikuláš Hanuš se probojovali skrze náročné výběry až na Mistrovství. Kryštof Hasal bohužel vinou zranění musel těsně před vrcholnou akcí tým opustit. Za zmínku stojí i Honza Sobotka, kladenský odchovanec, který letos v našem týmu hostuje. 

ME můžete sledovat na stránkách evropské baseballové federace: http://www.baseballstats.eu/2017/wiener/schedule.php

-------------

Aktualizace:

Nakonec kadeti vybojovali v Rakousku bronzové medaile!
Ve skupině prohráli poslední zápas s Holandskem a v semifinále bohužel těsně o bod podlehli i Německu - budoucímu vítězi šampionátu. Škoda, že klukům utekl začátek semifinále... V zápase o třetí místo proti silné Francii nastoupili Mikuláš i Ondra a oba přispěli k vítězství českého týmu v poměru 11:8!!!

Mikuláš Hanuš - stojící 4 zprava
Honza Sobotka - stojící 5. zprava
Ondra Hrdlička - klečící 2. zleva

 

 

Vytisknout E-mail