Baseball

Áčko vede tabulku s bilancí 8 vítězství – 0 porážek

Základní část 1. ligy se přehoupla do své druhé poloviny. SaBaT A první měsíc zatím nepoznal porážku a vládne ligové tabulce. Potěšitelné je, že trojský tým zvládl vstup do soutěže skvěle navzdory tomu, že ho před sezónou opustili hned 3 opory: nadhazovači Jirka Vavruša a Štěpán Dupal pomáhají extraligové Kotlářce, jeden z nejlepších pálkařů loňské sezóny Šimon Peřina posílil Tempo Praha. „Všichni tři odešli po dohodě na hostování během základní části s tím, že na důležité zápasy budou k dispozici,“ říká kapitán červených Vítek Křepinský. Na oplátku směrem „z Markéty“ do Troje putovalo několik nadějných odchovanců Kotlářky. A ukazují se velmi dobře – nadhazovačsko-catcherská dvojice baterie bratří Bílků, Kuba Němeček ve vnějším poli, Jáchym Puš a Honza Obst v infieldu podávají v červeném dresu velmi dobré výkony.

Baseball

Áčko doma pokračovalo na vítězné vlně!

V sobotu 8. dubna proběhl první domácí zápas SaBaTu v sezóně 2017 proti Klasikům z Frýdku Místku. O slavnostní nadhoz se postaral prezident klubu Jan Zákora. Hned začátek zápasu ukázal, že to domácí nebudou mít jednoduché.

Baseball

Muži první víkend stoprocentní!

Muži v v prvním víkendu dvakrát porazili Patriots Liberec a sezonu tak začali skvělě! Již tuto sobotu přivítají na svém domácím hřišti Klasik Frýdek Místek.

Baseball

Rozhovor s Petrem a Markem Černým

Dvojrozhovor s Petrem Černým a Markem Černým, s otcem a synem, s trenérem a hráčem. Petr začíná druhou sezonu jako trenér baseballového A týmu, Marek již patří několik let ke stálicím v základní sestavě "áčka". Oba přišli na SaBaT z Krče a oba si přejí co nejlepší výsledek áčka.

Další články...