Baseball

Středeční zápas proti Tempo Praha

Před začátkem koronaviru mělo být právě Tempo prvním soupeřem SaBaTu po návratu do extraligy. Trochu netradičně, z důvodu zkrácení soutěže, jsme ale zápas proti týmu z Prahy odehráli až nyní, v průběhu týdne, pod světly na hřišti Eagles Praha.

Jelikož nás o víkendu čeká další porce zápasů, tak se trenéři rozhodli využít větší počet nadhazovačů. Na nadhazovacím kopci se tak postupně představil Jirka Vavruša, Martin Lukačka, Kryštof Kavan, Kryštof Hasal, Kryštof Dupal a zápas uzavřel Matěj Hejtmánek. První dva naši nadhazovači odvedli kvalitní práci a tak jsme po půlce zápasu mohli být spokojený, když na výsledkové tabuli svítil výsledek 1:0 pro náš prospěch.

Bohužel tento náskok nebyl dostačující pro druhou polovinu, kdy soupeř vystřídal nadhazovače, naši pálkaři se přestali prosazovat a naopak soupeř vyrovnal a šel do vedení a to i díky dvěma homerunům Martina Zelenky a Marka Minaříka. Zásadní pak byla 8má směna, kdy tempo přidalo 4 body a určilo tak konečný výsledek 7:1 v jejich prospěch. Poslední dobou bohužel necháváme spoustu bodů ve skorovacích pozicích na metách, což doufáme, že napravíme v následujících zápasech proti Olympii Blansko. Minulý rok jsme se s Blanskem utkali v bojích o extraligu a každý tým si připsal jednu výhru. Zápasy skončili 14:6 a 1:3 a tak věříme, že bude na co koukat a vybojujeme v této sérii druhé vítězství v této sezóně.

zapsal Kryštof Dupal

Vytisknout E-mail