Baseball

Muži vs. Technika: SaBaT si odváží 2 vítězství z Kraví Hory!

Tento víkend začala nadstavbová část, ve které se SaBaT bude snažit uhájit EXL příslušnost i pro příští rok. Hned na úvod nám los přisoudil zřejmě nejtěžšího soupeře, a to brněnskou Techniku. Ta má za sebou vydařenou základní část a postup do Top6 jí unikl jen o vlásek.

První zápas startuje Jirka Vavruša a dává nám skvělých 6 směn, během kterých obdrží jen 4 body. Postupem času se probouzí i útok. Stav ve dvou třetinách zápasu je tedy nerozhodný. Po neplánované přestávce kvůli počasí se na nadhazovací kopec staví poprvé v sezóně Vítek Křepinský a soupeři po zbytek zápasu nedovolí prakticky nic. Zápas rozhoduje svým druhým homerunem v sezóně Daniel Riegger, kterým stahuje další dva spoluhráče a zápas tedy končí 7:4 v náš prospěch!

Do druhého zápasu nasazujeme Martina Lukačku. Stejně jako našim předešlím nadhazovačům se mu velmi daří. Za své 7 inningové působení nedovolí soupeři ani bod. V útoku se nám daří. Po několika hitech, metách zdarma a errorům soupeře jsme ve vedení 6:0. Vedení udržíme až do konce zápasu a i přes jisté drama na konci zápasu si připisujeme druhé vítězství. Tentokrát 6:4!

Z Brna si tedy vezeme dvě výhry, které se jistě v konečném účtování ukáží jako velmi důležité. Dalším protivníkem nám bude Blansko. S nímž jsme v základní části hráli vyrovnaně 1:1. Čeká nás nejprve páteční zápas od 19h pod světly na hřišti Olympie, v neděli pak odveta od 16:00 na domacím hřisti. Budeme velmi rádi, pukud si najdete do Troji cestu a přijdete nás podpořit!

Jára Petřina

Vytisknout E-mail