Baseball

Muži vs. Olympia Blansko: další cenné vítězství v nadstavbě o EXL

Druhý víkend nadstavbové části se SaBaT utkal s Olympií Blansko.

První zápas byl naplánován na páteční podvečer v Blansku. Naším startujícím nadhazovačem byl Jirka Vavruša, soupeř nasadil svou oporu - Jakuba Kostku. Oběma se dařilo opravdu skvěle. Běžci se na mety dostávali jen sporadicky, a tak byl stav po 8 odehraných směnách 0:0. První body zápasu byly k vidění v následujícím inningu. SaBat se ujal vedení 1:0 po sebeobětovacím odpalu Kryštofa Dupala. Blansko však po naší chybě dokázalo vyrovnat a šlo se do tie-breaku. Ten jsme nakonec zvládli lépe my, hlavně díky výbornému Matymu Hejtmánkovi, který nedovolil v tie-breaku blanenským hráčům ani jeden bod!

Odveta se uskutečnila o dva dny později v Praze. Kvůli nepřejícímu počasí se však odehrálo necelých 5 směn a zápas bude pokračovat v náhradním termínu, o kterém Vás jistě budeme informovat.

SaBaT tedy velmi dobře vstoupil do nejdůležitější časti sezóny a po dvou hracích víkendech má skóre 3:0. Výborný začátek budeme chtít potvrdit tento víkend, kdy se utkáne s Třebíčí. První zápas bude k vidění již v pátek od 17:00 v Tróji, druhý následující den v Třebíči.

zapsal Jarda Petřina

Vytisknout E-mail