Baseball

Utkání č. 37 Kotlářka – SaBaT B

Sestava: P-Kalčev, C-Jedlička, 1B-Jaroměřský, 2B-Vít, 3B-Špimr, SS-Henriquez, LF-Matras, CF-Kuča T., RF-Meissner

 

Jako posily na nadhoz jsme získali Tadeáše Kalčeva a jeho spoluhráče Jangla.

Tadeáš měl povolených 60 nadhozů, tak jsem měl obavy, po zkušenosti z Kladna, jak nám na kopci dlouho vydrží. Ale začal ve velkém stylu a díky 3 nemáchnutým SO spotřeboval za směnu jen 1/3 povolených nadhozů a soupeř nezískal jediný bod.

To jsem ale netušil jakou pálkařskou impotenci „mí svěřenci“ ten den předvedou. Za celý zápas (7 směn) dosáhli POUZE 2 hitů a napáchali 9 errorů!!!

Po 3 směnách vystřídal na kopci Tadeáše (61 nadhozů) Jangl, který jinak hraje na pozici zadáka. Ale nevedl si špatně. Jen jsem v průběhu utkání měl pocit, že rozhodčí má dost malou strike zónu.

Ale nemá smysl se dále podrobně o průběhu utkání rozepisovat, protože za celé utkání se naši dostali nejdále na 3. metu a to pouze 2x, za což mohli převážně děkovat metám zdarma nebo pass ballům. V průměru za celé utkání vyšlo 3,85 pálkaře na směnu!!! A to proti naprosto nezáludnému nadhazovači s průměrnou rychlostí nadhozu! A to nemluvím o tom klučinovi, který nastoupil po Královi, který házel ještě pomaleji a rozdal 2 mety zadarmo. Žasl jsem, jak někteří, jindy dobří pálkaři, si proti nim dokázali „umotat“ strike out! A že jich bylo. Rovných 11!!!

A tak to soupeři stačilo k pohodlnému vítězství rozdílem v 7. směně (10:0).

Konec „vítězné vlny“ L Snad bude lépe. A to nás v pondělí čeká odvěký rival Old Boys. A zřejmě bez Vítka…

Zapsal Eda

 

Vytisknout E-mail