Baseball

Naši nejmenší bronzoví na Interlize

Uplynulý víkend přinesl taky první dvojaut Matěje Hory a soutěžní premiéru tříletého Sama Křepinského.

 

V přeboru se střídavými úspěchy

V pátek 12. května naše nejmenší kategorie odehrála další zápasy pražské souteže a to s Eagles Praha. Již tradičně byl na programu dvojzápas, první jsme vyhráli 10:7, druhý prohráli 15:9. Nejvíce autů zahrál Matěj Hora a dokonce i jeden double, kdy chytil míč ze vzduchu a ještě přihrál na první metu!

 

S bronzem na krku

V sobotu jsme vyrazili do Libuše na Tempo odehát turnaj Interligy. První zápas jsme odehráli s pražskou Kotlářkou a 10:5 vyhráli. Druhý zápas s Baseballem Plzeň jsme o bod vyhráli 15:14. Další zápas, který začínal drobnou přeháňkou čekal naše U7 těžký soupeř ze severu: Bleskem Jablonec. Tento velmi vyrovnaný zápas jsme ukončili remízou 5:5. Výbornou sérii ukončila až prohra v posledním zápase turnaje proti domácímu Tempo Titans 3:15. Navzdory skvělé bilanci nás ale čekaly "jen" bronzové medaile.

 

Zkušenosti k nezaplacení

Přesto považujeme naše vystoupení za úspěšné. Během turnaje se děti převedčily, že na mety se běhá co nejrychleji a to nejen na první metu a na míč se musíme koukat. I náš nejmladší hráč Sam, další z generace "sabatí" rodiny Křepinských udělal 2 auty a to sesbírání balonu odpaleným k 1. metě a skvělým příhozem přihodil na metu. Turnaje se zúčastnil Matěj, Vítek, Adélka, oba Kubové, Sam a posila Vojta. velkým přínosem pro celý tým byla i podpora a účast hvězdy mužského A-týmu a jednoho z nejlepších nadhazovačů 1. ligy Vítka Křepinského, který pomáhal dětem s jejich prvními auty na první metě.  

Vytisknout E-mail