Letošní nábory přinesly ovoce

Do letošních náborů se zapojilo více lidí a výsledek se dostavil - úterní tréninky jsou plné nových hráčů a hráček.

Otevřené tréninky klubu

Pro zájemce, kteří se chtějí připojit k našemu klubu, jsme připravili otevřené tréninky v termínech 8.9 a 12.9 vždy od 17:00. Dětem se budou věnovat naši trenéři, kteří budou k dispozici i pro případné dotazy rodičů. Příchozím vysvětlíme základy našeho sportu a vyzkouší si základní dovednosti. Vše je zdarma a pro příchozí je připraven malý dárek.

ME U23 startuje

Odchovanec SaBaTu Jirka Vavruša bude hájit barvy České republiky na nadcházejícím Mistrovství Evropy hráčů do třiadvaceti let.

1. ročník Trojského trojboje

V baseballové Major League se vše pomalu chystá na tradiční All Stars Game, my v Troji jsme v sobotu 24. července odehráli takové naše místní All Sports Game. Z iniciativy SaBaTu se v sobotu 24. června konal první ročník Trojského trojboje - sportovního klání trojských baseballistů, volejbalistů a fotbalistů.

3-4-6

Třetí, čtvrté a šesté místo mládežnických týmů SaBaTu v turnajích českých baseballových pohárů nelze hodnotit v kontextu vysoké konkurence jinak, než jako úspěch a potvrzení správného směru při práci s mládeží. Pravda, chválit den před večerem se, jak známo, nemá a v této fázi sezóny jsme sotva v časném odpoledni. Do západu slunka zbývá ještě hojně času. Na hodnocení sezóny je tedy brzy. Ale přesto mi to nedá a musím vyjádřit svoji velkou radost nad prací trenérů, která se zhmotnila ve výsledcích právě skončených turnajů.

Další články...