Softball

Juniorky se vezou na vítězné vlně

Juniorský tým odehrál o uplynulém víkendu utkání na domácí půdě proti Eagles Praha a SK Sever Brno. Ani jedno vítězství se nerodilo lehce a SaBaT musel soupeře dotahovat a otáčet skóre. Nicméně se zadařilo a díky čtyřem výhrám se posouvá na druhé místo v tabulce!


Utkání proti Eagles Praha byla velmi vyrovnaná a zajímavostí je, že obě utkání byla ukončena díky hře na výzvu, neboť krčské hráčky opustily po chycení odpalu ze vzduchu metu předčasně. V prvním zápase skórovaly obě strany ve čtvrtém inningu a stav 1:1 se držel až do šesté směny. V dohrávce šestky doběhla na divoký nahdoz pro vítězný bod Majda Kavanová - vítězná nadhazovačka zápasu. V druhém utkání se vedení 1:0 ujal opět soupeř, ale hned ve třetí a čtvrté směně odpověděl SaBaT šesti body a Eagles nedokázali obrátit. I druhé vítězství si hráčky pohlídaly.

 

První zápas proti brněnskému týmu byl pro SaBaT opět oříšek a do dohrávky páté směny šel za stavu 5:1. Opět ale dokázal zabrat a zápas byl vyrovnán. Vítězný bod v dohrávce sedmé směny stáhla Šárka Rafflová. V druhém utkání došly soupěři na nadhozu síly a žádná ze čtyř nadhazovaček nedokázala zabránit SaBaTu vyhrát čtvrté utkání víkendu. 

 

Juniroský tým tak posbíral již sedm výher v řadě a další zápasy ho čekají o víkendu 17. - 18. června opět na domácí půdě. Tentokrát si to rozdá s Dvorem Králové a Joudrs, kteří také útočí na čelo tabulky. 

Vytisknout E-mail