Softball

Juniorky SaBaTu se kvalifikovaly do Final Four

Po posledním hracím víkendu se juniorky umístily na děleném 3. místě Extraligy spolu s Eagles a již počtvrté se probojovaly do Final Four.
Poslední double hrály juniorky v Břeclavi s týmem Trnava Panthers a potřebovaly oba zápasy vyhrát. Byl to souboj na dálku s Eagles o 3. místo v tabulce, které měly za soupeře tým Joudrs.

 

V prvním zápasu dominovaly nadhazovačky. Pantrers ale neudržely pálkařky Kristýnu Malou (0,750) a Natálii Tauchenovou (0,667), které stáhly 2+2 body. Majda Kavanová na prkně dovolila pálkařkám méně hitů a Ester Hochmanová na kečru přiváděla soupeřky k zoufalství ordinováním zpomalených nadhozů. Panthers navíc více chybovaly a to také rozhodlo. Výsledek 6:4.

 

Do druhého zápasu nastoupila na prkno Kristýna Malá a měla to s Panthers těžší. Pálkařky Panthes držely s naším týmem krok a v pátem inningu jsme vedli jen o bod. Naše juniorky se na pálce vzchopily a v šestém inningu nasázely Panthers 7 bodů. Výsledek 11:3.

 

Eagles s Judrs jednou prohrály a tak jsme se při rovnosti vzájemných zápasů na ně dotáhly a dělíme se s nimy o 3. místo v konečné tabulce Extraligy a kvalifikovaly se spolu s nimi do Final Four.

Final Four se budeme hrát 10. září na Krči. Přijďte fandit!!!

 

Vytisknout E-mail