Softball

Juniorky vybojovaly postup na finálový turnaj!

 První víkend v září jsme vyjely na další víkendový turnaj, v sobotu do Českých Budějovic a v neděli do Ledenic.

 V sobotu jsme vyjížděli ráno směr České Budějovice. Poté, co jsme se ubytovali, jsme se začali připravovat na první zápas, který nás čekal s Hlubokou. Zápas pro nás nezačal dobře, Hluboká nás překvapila agresivním útokem a nám se nepodařilo stáhnout běžce z met domů. V poslední dohrávce jsme zabojovali a otočili zápas z v náš prospěch na 7:5. Druhý zápas nás čekal s Ledenicemi, kde jsme se už od začátku prosadili v útoku a zápas vyhráli 10:3.

 V neděli brzy ráno jsme vyjeli do Ledenic. První zápas s naším rivalem Kotlářkou se nám moc nevydařil. Neuměli jsme se prosadit na pálce a v poli bylo několik errorů. Tento zápas bohužel prohráváme 1:7.

 

Po vydatném obědě nás čekal další těžký soupeř Spectrum. Tento zápas byl velice vyrovnaný. Na prkně se potkali hráčky z našeho ženského áčka, Evča a Kája. Ze začátku jsme nebyli v poli důrazní a opět se nám nedařilo poslat běžce domů. Pak jsme zabrali a dotáhli to na 2:2. S tímto výsledkem jsme šli do tie-breaku, ve kterém nám Spectrum na náš error udělalo bod a nám se na pálce již prosadit nepovedlo. Tudíž jsme tento zápas prohráli 2:3 a opět nám uteklo finále. Přesto to byl krásnej, napínavej zápas, který ohodnotili jak soupeři, tak ostatní týmy jako jeden z nejhezčích.

 Na turnaji jsme obsadili 3. místo a tím jsme si vybojovali postup na finálový turnaj!

 Napsala Kája Šritrová

 

 

 

Vytisknout E-mail