Softball

FINÁLOVÝ TURNAJ JUNIOREK

Poslední hrací víkend 18.-20. září jsme strávily na hřišti, usilující o postup do nejvyšší soutěže.
Naše snahy začali již v pátek večer, kdy jsme nastoupily v Radotíně proti našemu nejtěžšímu soupeři Kotlářce. I přes veškeré snažení a 120% nasazení se nám nepodařilo holky z Kotlajdy porazit.

Zápas s kotlářkou se stal i prvním utkáním, naší nové posily Ádi Horáčkové, které jsme se zeptaly na pár otázek:

Jaké jsou tvé první pocity ze hry?

Původně jsem jela na zápas s tím že holkám budu fandit a trochu víc pochopím pravidla hry a jak celý zápas vlastně probíhá. Ale když za mnou potom přišla trenérka že si mám vzít helmu a že půjdu pálit tak jsem byla strašně ráda. Později na jiném zápase jsem se Lucky ptala, za jak dlouhou dobu budu schopna jít do pole tak mi řekla že tak 2-3 tréninky z čehož jsem byla fakt ráda, že bych mohla jít tak brzo. Potom se stalo něco nečekaného a hned druhý den za mnou přišla trenérka jestli chci jít do pole. A to byl jeden z nejkrásnějších pocitů i když jsem se bála, že to holkám budu kazit tak jsem do toho pole moc chtěla. A musím říct že je to fakt krásný pocit tam stát a být součástí tak skvělého týmu.

Jak se ti líbí v týmu Rebelek?

Ze začátku jsem byla dost nervózní, jelikož jsem věděla že už tam budou holky které se tomu sportu věnují už spoustu let a že už tam budou mít nějaký kolektiv. Ale holky byly moc milý a vysvětlovaly mi kde stát co znamenají různý věci atd. Což mi hodně pomáhalo. Sice se s holkami ještě moc neznám, ale myslím, že je to jen otázka času. Moc se mi v týmu libí, jsem moc ráda že jsem šla do Sabatu.
---------------------------------------

V sobotu jsme na hřišti Spectra odehrály dva zápasy s velice obtížnými soupeři.
S Joudrs B se kterými jsme, jíž v minulosti hrávaly vyrovnané, a napínavé zápasy se nám tentokrát moc nepoštěstilo. Zápas jsme sice prohrály, ale holky odvedly super výkony a až do samého konce hrály naplno.
Po tříhodinové pauze nás čekal poslední zápas dne s domácím týmem Spectra. Zápas se zpočátku jevil jako dosti vyrovnaný, soupeřky jsme držely zkrátka a do páté směny vedly. Poté však naše koncentrace dost polevila a ke konci zápasu jsme obdržely spoustu bodů. To se nám již nepodařilo otočit a zápas jsme prohrály.