Softball

Úspěšný vstup Juniorek do sezóny

Po prvním turnaji v sezóně, na kterém jsme si vybojovaly 3. místo nás čekal turnaj na Kotlářce.
Z minulého turnaje jsme se poučily z chyb a šly do turnaje s chutí.

Sobota 12.6.2021

První zápas nás čekal s Radotínem v 11:15, se kterým jsme se ještě nesetkaly. Na zápas jsme se pořádně rozcvičily a připravily. Nepodcenily jsme soupeře a zápas jsme si společně užily a vyhrály rozdílem 15:0.

V dalším zápase jsme se utkaly s našimi rivaly Storms Řepy. Zápas jsme chtěly opravdu vyhrát, a proto jsme jely na 120 %. Byl to velice zajímavý a vyrovnaný zápas. V poslední směně za stavu 4:3 pro Řepy byla na pálce Bětka Bogušovská která měla plný stav na 2 outy. Letěl míč a Bětka švihla. Rozhodčí zahlásil swing a poté strike out. Všichni jsme se sklopenou hlavou přijmuly prohru, když v tom se Bětka ozvala: „Já se toho ale dotkla.“ Rozhodčí se poradily a opravdu to byl foul ball. Řepy se vrátily zpátky do pole a Bětka na pálku. Padlo dalších 5 foul ballů ale nakonec se Bětce podařilo odpálit míč, který letěl až do zadního pole. Poslala tím dva poslední body, které nás dělily od výhry a zápas jsme vyhrály.

Všem spadl kámen ze srdce a ulevily jsme si. Poslední zápas dne s Kotlářkou byl nakonec zrušen a přesunut na další den, kvůli nepříznivému počasí. Společně s Kotlářkou jsme si zatancovaly a hrály piškvorky na míčku. Po dešti jsme odjely domů nabrat síly na nedělní zápasy.

Neděle 13.6.2021

Předposlední zápas turnaje jsme odehrály s Trutnovem. Zápas byl také vyrovnaný, ale štěstí stálo na naší straně a vyhrály jsme 9:7.

Zápas s Kotlářkou jsme odehrály místo finále, které se zrušilo. Chtěly jsme vyhrát i poslední zápas, a to se nám povedlo. Konečný výsledek byl tedy 10:3 pro nás.

Tím jsme si zajistily 1. místo turnaje bez prohraného zápasu. Chci poděkovat všem juniorkám, protože předvedly úžasný výkon.

Také chci poděkovat coachům, kteří nás parádně připravily na zápasy a fanouškům, kteří nás podrželi a parádně fandili.

Autor: Sára Stanovská

Vytisknout E-mail