Softball

Úspěchy Sabatích juniorek

Juniorky po 3. a 1. místě na předešlých turnajích odjely na hřiště Storms Řepy s odhodláním a cílem, dostat se do finálového zápasu.

První zápas turnaje nám k tomu jen napomohl, po krásných odpalech Sabat zvítězil nad Radotínem rozdílem 3:18.
Při druhém zápase s Trutnovem, když už vysvitlo sluníčko, na nás padla jakási únava a nebyly jsme schopny se rozpálit, soupeř takový problém vůbec neměl, proto se na nadhazovacím prkně vystřídal celý náš nadhazovací kádr. I přesto jsme prohráli 6:1, ale doufaly jsme, že si to s HSM Trutnov ještě jednou rozdáme v nedělním finále.

Neděli začaly naše juniorky soubojem s našim velkým soupeřem Storms, kdy jsme vychytaly všechny soupeřovy míče a rozpálily obě nadhazovačky. Z minulého zápasu se Storms jsme se poučily, že nesmíme soupeře podcenit, a zvítězily jsme 12:0.
Po krátké přestávce jsme s dobrou náladou nastoupily i do zápasu s Kotlářkou. I přes počáteční převahu Kotlářky jsme se nezhroutily a otočily zápas takovým způsobem, že jsme ve 4. směně zvítězily rozdílem 13:3.
Po dlouhé, tříhodinové přestávce, jsme nastoupily proti Trutnovu ve finálovém zápase. Problém byl ovšem stejný, jako v sobotu - nedokázaly jsme soupeřky rozpálit. Některé naše hračky také rozčílilo pískání rozhodčích, které bylo urychlené a kvůli tomu jsme ztratily nejen několik posunů na metách, ale i chuť a energii do hry. Výsledkem byla prohra 10:0.

I přes poslední zápas jsme si poslední turnaj před prázdninami moc užily a chtěly bychom poděkovat nejen našim skvělým trenérům, ale i rodičům, kteří nás podporovali, a dokonce nám vyrobili originální medaile v podobě pytlíků bonbonů na provázku. Autor: Mariana Nosková

Vytisknout