Softball

2. liga kadetek - 5. turnaj

Cíl sezóny je splněný. 4. místem na posledním turnaji 2. ligy si zajistily kadetky postup do Finálového turnaje. Finálový turnaj je završením sezóny, kde každoročně měří své síly 3 nejlepší týmy 2. ligy s týmy Extraligy.

Poslední turnaj 2. ligy probíhal na našem hřišti v Tróji. Kadetky čekaly ve skupině týmy Joudrs A, Kunovic a Cats Brno. Hned první zápas s Joudrs holky chybami prohrály a nezbývalo než porazit zbylé týmy ve skupině. Každým zápasem se holky zlepšovaly a zápasy s Cats a Kunovicemi velkou bojovností vyhrály. 
Následný souboj o třetí místo s Joudrs B prohrály v tie-breaku o bod. Tento zápas byl převážně souboj nadhazovacek, kde se  Majda Kavanová předvedla jako skvělá a zkušená hráčka, povolila jen minimum odpalů. 
Prohry s Joudrs A a Joudrs B byly zbytečné. Na oba tyto týmy naše kadetky měly, ale po chybách v poli daly vítězství soupeřům. Na plálce však všechny kontaktovaly těžké nadhozy, do kterých se na začátku zápasů trefovaly jen stěží. Výsledky: SaBaT-Joudrs A 5:8, SaBaT-Cats Brno 7:2, SaBaT-Snails Kunovice 7:6, SaBaT-Joudrs B 3:4.

Velké díky zaslouží maminky Katka Šritrová a Renata Kavanová a tatínek Vítek Bareš, kteří velkou měrou pomohli k úspěšnému průběhu turnaje.

Do programu turnaje byl vložený zápas Play off Extraligy žen SaBaT - Tempo. Kadetky svým vzorům poctivě fandily, ale smolné prohře

Je co zlepšovat. Tak hurá do Ostravy na Finálový turnaj. Tam kadetky prověří svoje softballové umění s hráčkami Extraligy.

Vytisknout E-mail