Softball

Kadetky na Krčandě - Evropské kvalifikaci Pony League

O velikonočních svátcích se v Krčském areálu hrál mezinárodní turnaj kadetek U16 v rámci programu Pony League za účasti 16-ti týmů. a mezi nimi i SaBaTu.

Výkon týmu kadetek doplněný žákyněmi dal v průběhu turnaje zapomenout na nepovedené zápasy prvního dne. Jen 2 dosažené body zůstaly minulostí a další dny se dařilo mnohem lépe. Navíc obrana velkou zásluhou Majdy Kavanové na prkně a Eve Hošťákové na kečrovi dovolila soupeřům získat minimum bodů - 2 ve třech utkáních. Kadetky druhý a třetí den našly bojovnou energii, míče začaly létat do "zeleného" a běžci na metách často donutily soupeře k chybám. Tým složený ze zkušených hráček a začátečnic ze sebe vyždímal maximum.

Turnaj si nakonec kadetky užily a po nepovedeném prvním dni vybojovaly 9. místo. Cíl účasti na turnaji byl splněný - umístění kolem středu tabulky a oprášení herních dovedností po dlouhé zimě v tělocvičně.

Díky patří všem hráčkám a také širokému kaučovskému týmu (Monika Dörflová, Zuzka Přesličková, Anny Štveráková) a fandícím rodičům.

Výsledky a Turnajový web

Pátek: SaBaT - Red Cats (Akademie Joudrs) 1:9
            SaBaT - Kalita (Rusko) 1:5
Sobota: SaBaT - Polsko 3:0
           SaBaT - Flames (Litva) 9:0
Neděle: SaBaT - Storms 4:2

 

Napsal: Jan Měřička 

Vytisknout E-mail