Softball

Kadetská sezóna 2018

... aneb poděkování a ohlédnutí za bramborovým rokem.

Tuto sezónu jsme hrály skupinu kadetek jako tým úplně poprvé. Často jsme se setkávaly s hráčkami, které většina z nás ještě nikdy předtím neviděla, a tak neznala jejich schopnosti a dovednosti. Přesto se ani jedna z nás nevzdala a na každém tréninku jsme na sobě makaly, abychom byly co nejlepší a samy se sebou spokojené.
Nový tým kadetek hrál v této sezóně 2. ligu a po závěrečném mezidivizním turnaji skončil na 9. místě z 16-ti týmů (pozn. redakce).

Na prkně se nám střídaly naše nejlepší nadhazovačky – Terka Přesličková, Míša Eftimová a Lucka Králová. Roli catchera převzaly Kačka Pacandová a Sára Stanovská. Kromě těchto hráček s námi byly i další talentované hráčky, kterým všichni moc děkujeme, že se zúčastnily a udělaly si na jednotlivé turnaje čas.

Zápasy byly težké a napínavé, končily podle úsilí, které jsme do nich vkládaly. Všechny jsme turnaje a zápasy dost prožívaly, jak pozitivně, tak negativně, podle toho, jak jsme zrovna skončily. Nad prohranými zápasy nebo turnaji jsme věšely hlavami a ukáply i slzy, které, podle mě byly možná zbytečné. Sezóna to byla opravdu krásná a možná jsme končily po většinou času bramborové, ale v mém srdci jsme vždycky byly a budem vítězky my.


Kromě holek a zápasů určitě stojí za zmínku naši trenéři, bez nichž bychom nebyly tam, kde jsme. Za sebe i za celý svůj tým děkuji Zuzce Přesličkové, Pétě Malé, Kristýnce Malé (i když s námi nebyla poslední měsíc, trávila s námi čas i během svého maturitního ročníku!) a také Kryštofu Hasalovi, mladší posile našeho trenérského kvarteta. Tímto bych chtěla poděkovat svým spoluhráčkám i protihráčkám, trenérům, ČSA i rodičům, jednoduše všem, kteří se nějakým způsobem na organizaci či zápasech podíleli, jelikož to byl opravdu ale opravdu nádherný rok.

Nguyen Lam Anh

Vytisknout E-mail