Softball

Kadetky na Joudrs Cupu U15

O víkendu 1.-2. února se naše kadetky zúčastnily halového Joudrs cupu U15. Tým doplněný úplnými nováčky si zažil první zápasový test v konkurenci dalších sedmi týmů. Jak to viděly Nikol a Anděla?

  

V sobotu jsme měli sraz už v 7:15 abychom se připravily na první a zároveň nejtěžší zápas tohoto dne.
A-tým Joudrs byl jistý finalista turnaje. Ze začátku jsme s nimy držely krok, ale bohužel jsme neustály tlak odpalů a prohrály se ctí 15:5.

  

V pauze mezi zápasy jsme si vyslechly strategii pro další zápas s Pigs Trhové Sviny. Výkon na pálce a v obraně se zlepšil, ale nestačilo to. Prohrály jsme 9:6. Zápas byl napínavý, ale Pigs měly dobré a tvrdé odpaly, které jsme nbedokázaly ubránit. Po tomto zápase jsme hráli hned s Piranhas Beroun. Zápas se nám vůbec nepovedl a prohrály jsme 11:0. Přetlačily nás v útoku i v obraně.

  

V neděli jsme zase hrály první zápas, takže zase sraz brzo ráno v 8 hod. S Bleskem Jablonec jsme po zlepšeném útoku konečně vyhrály 11:3. Tentokrát se nám dařilo prodat natrénované dovednosti. Daly jsme do zápasu všechno a dařily se tvrdé odpaly a dobře jsme bránili v poli. Zápas o 5.místo jsme hráli opět s Pigs Trhové Sviny. Věděly jsme co jsou zač tak jsme se na ně připravovaly ale bohužel větší štěstí měly zase oni. Udělaly jsme několik  chyb v poli a oni bodovaly. Zase jsme těsně prohrály, ale jen o 2 body - 3:5. 
Celkové 6. místo odráží momentální sílu družstva. Do sezóny je co zlepšovat.

  

Poznámka koučů:

Turnaj pomohl odhalit hráčkám, na čem každá z nich i celý tým ještě musí zapracovat. Nové hráčky rychle dohánějí ty zkušenější a tým má dobře našlápnuto. Pokud každá z hráček zapracuje na technice odpalování, má tým šanci obstát v konkurenci celostátní Ligy kadetek.

Vytisknout E-mail