Softball

Kadetky míří do Final Four

Tým kadetek odjel v neděli 27.9. potvrdit vítězství v Divizi východ, které by znamenalo postup do Final four Ligy kadetek. Turnaj byl zkrácen pouze na neděli pro očekávaný celodenní sobotní déšť v Brně. Novinkou bylo přísnější dodržování Covidových opatření, které týmy bez problémů zvládly. Turnaje se zúčastnily týmy: SaBaT Praha, Joudrs Praha a Sever Brno.
Jak to probíhalo popsaly hráčky, které mají na starosti medializaci. 

Všechno začalo v Praze na Hlavním nádraží. Poprvé jsme odjely na turnaj vlakem. Cesta byla super, veselo a bojovno!!
V Brně následoval přesun šalinou na krásné hřiště Severu Brno v Lískovci. Byla zima a tak jsme ocenily od pořadatelů teplý čaj a všelijaké dobrůtky. Pak rozcvičení a šli jsme s chutí do zápasu.

  

Ten první nás čekal proti Joudrs C. Do zápasu jsme šly s bojovným duchem, chtěli jsme ho přesvědčivě vyhrát. Na nadhozu se podělily Niky Voráčková a Lucinka Horová, která odházela druhou část zápasu, chytala jí Emily Hložek. Míče nám létaly od pálek, v obraně se dařilo a výhra byla jednoznačná 20:4. 

Po krátké pauze se připravily na poslední zápas proti Severu Brno. Věděly jsme, že tento zápas nebude lehký a moc jsme ho chtěly vyhrát. Oba týmy předváděly velice slušnou obranu a padlo i několik dvoumetových odpalů. Trochu více štěstí měly holky ze Severu Brno a zvítězily 6:5. Nadhazovala Niki Voráčková a kečrovala Lucinka Horová. 

 

Zakončujeme tento turnaj na 2.místě a tak jsme udržely první místo v tabulce také proto, že jsme objely všechny turnaje. Zajistily jsme si vytouženou účast ve FINAL FOUR !!!

Turnaj jsme si všechny moc užily a získaly potřebné sebevědomí.  Těšíme se na Final four, které s bude hrát 10. října na Storms v Řepích.

SaBaT reprezentovaly: Matylda, Bednaříková, Alžběta Bogušovská, Sofia Cermanová, Karolína Helísková, Rozálie Mašová, Mariana Nosková, Bára Staňková, Eva Urmanová, Nikol Voráčková a žákyně Lucie Horová, Emily Hložek a Aneta Šeráková. Fandila zraněná Anděla Kopecká.

Napsaly: Nikol Voráčková a Anděla Kopecká

Vytisknout E-mail