Softball

Na 2. turnaji Ligy kadetek vítězíme

Kadetky strávily zimní přípravu doma, poctivě trénovaly, naběhaly spoustu kilometrů a posilovaly podle tréninkového plánu. Jejich úsilí se nyní projevuje ve hře. Podařilo se jim bez porážky vyhrát 2. turnaj Ligy kadetek, divize C. Úspěch je o to cennější, že dokázaly otočit 2 zápasy včetně finále se Spectrem.
Jak to viděly hráčky Lucka a Emily se dozvíte v následujícím článku.

Na druhém turnaji jsme si vedly skvěle, v sobotu i neděli jsme vyhrály všechny zápasy.

První zápas jsme hrály proti Joudrs. Už od začátku jsme se do toho opřely. Během dvou směn jsme dali 11 bodů, ale ani holky z Joudrs se nenechaly rozhodit a v průběhu tří směn a 3x skórovaly. Výsledek 11:3. Nadhazovala Aneta Moravcová a kečrovaly Anděla Kopecká a Emily Hložek.

 

Druhého zápasu jsme se obávaly, protože jsme hrály proti Cats Brno. Ale byl to planý poplach, Cats chyběla první nadhazovačka a proto to bylo o trochu lehčí. Byl to vyrovnaný boj tak vyrovnaný, že jsme musely jít do tiebreaku. Aneta Moravcová stáhla šestý bod, díky kterému jsme vyhráli 6:5. Nadhazovala Jana Amortová, kečrovaly Emily Hložek a Lucie Horová.

Poslední zápas jsme hrály proti Spectru. Byl to soupeř, který nás nehodlal nechat vyhrát ale i přes to jsme zápas zvládly a vyhrýáy 8:1 Nadhazovala Lucka Horová a kečrovala Emily Hložek.

 

V neděli jsme začaly výhrou proti Tempu. Do zápasu jsme šly naplno, i když na nás i naše soupeřky pražilo slunce. Dařily se krásné a občas i tvrdé odpaly a dotlačily jsme krásných 10 bodů, které nás posunuly do finále. Tempo se hodně snažilo, ale nakonec prohrálo 1:10. Nadhazovala: Jana Amortová, kečrovala: Emily Hložek.

Finále jsme hrály se Spectrem. Byl to velmi vyrovnaný zápas. Ze začátku nám soupeřky nasázely po chybách 3 body, potom naše kapitánka Jana Amortová promluvila k týmu, dodala novou jiskru a my jsme začaliy zápas otáčet. Nakonec jsme vyhrály 10:7. Nadhazovala: Lucie Horová, kečrovala: Emily Hložek.

 

Komentář trenérů:
Ve velkém vedru holky předvedly skvělý výkon a bojovného ducha. Nejvíce si ceníme touze po vítězství a otočení dvou zápasů. Nejlepší pálkařkou byla Kristýna Šrirtová, které se také nejvíc vedlo obsazovat 1. metu.
Velký podíl na úspěchu měly také nadhazovačky a kečryně. Emily odchytala skoro celý turnaj!!!

Vytisknout E-mail