Softball

Sezona žákyň začala - na 1. turnaji vybojovaly 1. místo!!!

Na první jarní turnaj jsme se opravdu všichni těšili. Byli jsme zvědaví, co nás v 2. lize žákyň čeká – soupeři, úroveň zápasů a také jiný systém turnajů…..

 Jelikož se turnaje nemohly zúčastnit všechny hráčky, byl tým posilněn o mladé baseballisty, kteří nám byli velkou oporou a skvěle mezi holky zapadli.

 Počasí nám sice nepřálo a zima byla pekelná, vítr studený, déšť se stále vracel, přesto byli hráči, trenéři i fanoušci v podobě rodičů velmi stateční. Do turnaje jsme nastoupili s chutí a touhou vyhrát a do každého zápasu jsme šli naplno odevzdat svou softballovou duši.

 V sobotu jsme porazili Joudrs (5:2), Dvůr Králové (14:8), ale nestačili jsme na Trhové Sviny (3:4). V neděli jsme opět ukázali nadšení pro hru a odešli jsme s vítězstvím nad Kunovicemi (15:1) a Havl. Brodem (17:3).

 Vzhledem k výsledkům ostatních týmů vzniklo kolečko mezi námi, Joudrs a Trhovými Svinami a nebylo hned jasné konečné umístění. Po přepočítání vzájemně dosažených bodů jsme se umístili na 1. místě!!!!

 Na turnaji se ukázalo, že zimní příprava v tělocvičně se vyplatila. Velký kus dřiny se odrazil zejména na výkonech našich nahazovaček a kečrů.

 Pro část týmu se jednalo o první zkušenosti na venkovním turnaji, pro některé o první zápasy vůbec. Přesto jsme fungovali jako tým, vzájemně jsme se podporovali a celý turnaj jsme si užili – a o to nám jde :)

 

Vytisknout E-mail