Softball

Žákyně si přivezly z Hluboké 2. místo

Žákyně vyrazily tentokrát na turnaj do Hluboké nad Vltavou. I přes nedostatek hráček, které můžou nastoupit do zápasu, jsme s pomocí Máji z U11 a Vincenta z U13 vybojovali 2. místo! Tímto se dělíme v tabulce 2. ligy o 1. příčku!!!

Do zápasů jsme šli naplno a bez respektu. Hned v prvním zápase došlo v zadním poli ke srážce našich hráček a otřesený tým neustál tlak soupeřů a podlehli jsme Trhovým Svinám. Další soupeře jsme ale dostávali pod tlak už my.

Na prkně se vystřídaly všechny naše nadhazovačky Míša Eftimová, Lucka Králová a Terka Přesličková a nepustily soupeře moc do hry. Pole pak vše podrželo a mohli jsme se soustředit na útok. V útoku nás soupeři neuměli zastavit. byli jsme drzí, někteří běžci nešli zastavit - ukradli jsme dokonce i domácí metu :)

Do finále jsme nastoupili opět proti našim největším soupeřům Trhovým Svinám. Začali jsme útokem, kdy jsme hned v prvním inningu udělali 2 body, víc se nám bohužel v zápase dotlačit nepodařilo. Soupeř předvedl na pálce podobnou hru, bohužel se u nás opět projevila tréma, udělali jsme několik chyb v obraně a podlehli 5:2.

Jelikož hráli v Hluboké také naše U11 z baseballu, vzájemně jsme se podporovali a bylo to fajn. SaBaT prostě jede :)

Nestihli jsme sice navštívit zámek v Hluboké, ale navštívili jsme pouť, lanové centrum, minigolf a trampolíny a moc jsme si to užili.

Vytisknout E-mail