Softball

Sezóna žákyň 2018

Žákyně letos převzala trenérská sestava Jan Měřička, Lucie Maršíková a Jitka Horová za asistence Vítka Koláře za velké podpory rodičů. Zkušené mladší žákyně a novicky měl hlavní cíl rozvoj, výsledky byly až na druhém místě.

V sezóně holky se ctí odehrály celostátní 2. ligu žákyň - třešnička na dortu je 7. místo ze 12-ti účastníků a je pro tým velkou radostí a motivací. Turnaj o 7. a další místa holky s přehledem vyhrály. Úspěch týmu byl z velké části zásluhou rodičů, kteří pomáhali s koučováním, dopravou, organizováním výjezdů a skvělým fanděním. Zaslouží velké díky.

 

Také jsme odehráli Pražský přebor postavený vyloženě rozvojově. Holky si vyzkoušely, co se naučily na tréninkách - nadhazování a kečrování, hru v obraně. Pálení zvládly spíš ty služebně starší, ale to je normální.
Cíl sezóny byl splněn. Všechny holky softballově vyrostly, hodně se zlepšily a na konci sezóny už hrály hezký softball. Nicméně pořád je co co zlepšovat.

Na závěr chci poděkovat za trenérský tým všem aktivním rodičům, bez kterých bychom sezónu nezvládli, a tým by nebyl tam, kde je teď.

JM

 

 

 

 

 

 

Vytisknout E-mail