Softball

Máte sportovní dítě? O prázdninách si u nás může vyzkoušet základy baseballu a softballu

Bez nadsázky můžeme říct, že červen patřil v České republice softballu. Za velké pozornosti softballové komunity, sportovních fanoušků nebo i médií se tu konalo mistrovství světa mužů (vůbec poprvé v Evropě!) a pár dní na to i mistrovství Evropy žen. V tomto tradičním pálkovacím sportu patříme mezi světovou špičku a letos jsme to jen potvrdili; na obou akcích jsme skončili v první desítce.

Jestli jste i vy zaznamenali, že softball existuje, že je to zajímavý a akční sport, který by mohl být tím pravým pro vaše dítě, přijďte s ním v červenci na SaBaT. Rádi vás i vaše malé sportovce (8 až 12 let) přivítáme v našem areálu v Tróji (U Vltavy 1/816) (mapa zde), kde bude možné si vyzkoušet, jaké to je odpálit, chytnout a hodit míček nebo udělat out na první metě. Ukázkový prázdninový tréninky baseballu i softballu plánujeme na 31. července (od 16 do 18 hodin), s sebou dejte dítěti jen sportovní oblečení a boty a láhev s pitím.

Oficiální nábor do baseballových a softballových družstev SaBaTu proběhne až v září (více zde). Jestli ale nechcete čekat, přihlaste se už teď Šárce Kolovratové (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) a přijďte si s námi zatrénovat už v červenci. Rádi vás přivítáme na SaBaTu v Tróji!

Vytisknout E-mail