Softball

SaBaT ''B'' vede 2. ligu!

Turnaj v Kostelci se nám vydařil. V sobotu jsme sice začaly prohrou s Joudrs 0:10, ale pak už jsme ve všech zápasech vybojovaly vítězství. A že to mnohdy nebylo jednoduché!

 S Přírodními vědami jsme vítězný bod daly až v sedmé dohrávce (konečné skóre 6:5).

 

maskot Mimoň                 nová zapisovatelka Téra    dobrá nálada při cestě na zápas

 

S Trutnovem jsme hrály vyrovnaně 2:2 a rozhodl až tiebreak. V něm jsme překvapily soupeřky neobvyklou taktikou - krádeží třetí mety a přidaly celkem 2 body. V obraně jsme naopak vyoutovaly hráčku na domácí metě a nepustily ani bod. Vítězství 4:2 nás těšilo o to víc, že jsme celý zápas bojovaly také s neskutečnou výhní nejen na hřišti, ale i na lavičce (oproti zastíněné lavičce soupeřek).

 

V neděli nám Čechie hned zpočátku nadělila 4 body a moc velké naděje na výhru jsme si nedělaly. Pak se ale začalo pálit i na naší straně a zápas se stal vyrovnanou 2,5 hodinovou bitvou s vítězným koncem (10:8).

 

Poslední zápas se Storms Řepy byl díky relativně malému počtu bodů rychlý, ale také vyrovnaný. Opakovaně se plnily mety na obou stranách.  V sedmém inningu se nám podařilo ubránit soupeřovy plné mety a konečný výsledek 3:1.

 

Celkově tedy velmi náročný, ale úspěšný víkend se 4 výhrami nám zajistil aktuální první místo v tabulce!   

Pár slov trenéra: všem chci ještě jednou moc poděkovat za velkou bojovnost a také Kristýně za účast a velký přínos pro tým na celém turnaji. Martina(Maco)

Vytisknout E-mail